Filtreeri

Hindade kuvamine

Tootekataloog

MÜÜGITINGIMUSED

 • Käesolevad e-poe üld- ja tellimistingimused kehtivad Ristart AS ostukeskkondade www.ristart.ee ja www.zippo.ee e-poodide (edaspidi nimetatud e-poed) tellimiskeskkonna vahendusel toodete tellimisel ja ostmisel tekkivatele õigussuhetele Tellija ja Ristart AS vahel.
 • Tingimustega tutvumine on Tellijale kohustuslik.
 • Lisaks käesolevatele üldistele müügi- ja tellimistingimustele juhinduvad lepingupooled omavaheliste suhete reguleerimisel võlaõigusseadusest ning teistest Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning Ristart AS e-poodide Tingimustes kokkulepitust.
 • Ristart AS-il on õigus ristart.ee ja zippo.ee e-poodide parema ja turvalisema kasutamise huvides muuta ja täiendada tingimusi ja hinnakirju. Tingimuste ning hinnakirja muutustest ja täiendustest teatatakse interneti leheküljel ristart.ee. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest Ristart AS kodulehel www.ristart.ee. Kui Tellija edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Tellija ja Ristart AS vahel tekkinud õigussuhtele Tellija poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a. kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

TELLIMINE

 • Meie e-poodides pakutavaid tooteid saavad osta nii eraisikud kui ettevõtted.
 • Tellimuse võib esitada:
 • meie veebikauplustest ristart.ee ja www.zippo.ee või
 • e-maili teel, saates tellimuse aadressile: ristart@ristart.ee või
 • helistades telefonidel: +372 667 8044 ja +372 506 7817
 • Toodete tellimiseks ei pea Tellija registreerima ennast internetikeskkonna pidevaks kasutajaks, võib sooritada ka ühekordseid oste.

HINNAD

 • Kõik ristart.ee ja zippo.ee e-poodides olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
 • Maksed toimuvad ainult eurodes (EUR).
 • AS Ristart’il on õigus igal ajal muuta e-poodides kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale Tellija poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist , siis kohustub AS Ristart tarnima tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega.

OSTU SOORITAMINE ja TELLIMUSE VORMISTAMINE

 1. Valige välja sobiv toode.
 2. Sisestage soovitud kogus toote juures olevasse lahtrisse. Kogust on võimalik kas suurendada koguse järeloleva  „+“ abil või vähendada, klikkides koguse eesolevale „-“ märgile.
 3. Tooteid saate osta ühekaupa või kasti kogusena, kui valite koguse taga  vastavalt „tk“ või „kast“. NB! Mõnesid tooteid on võimalik osta ainult kastikaupa.
 4. „Lisa korvi“ lisab soovitud toote ostukorvi nimekirja.
 5. Vajutades ülal paremal olevale ostukorvi märgile , näeb kõigi ostude nimekirja. Ostukorvis olevate toodete koguseid on võimalik muuta sisestades lahtrisse uue soovitud koguse. Vajutades rea ees olevale ristile, saate toote ostukorvist kustutada. Tehtud muudatuse kinnitamiseks vajutage nupule  „uuenda ostukorvi“.
 6. Kui soovitud kaubakogust laos hetkel ei ole, võtke palun ühendust meie kontoriga e-posti aadressil ristart@ristart.ee.
 7. Tellimuse vormistamise jätkamiseks sisestage vajalikud andmed enda ja soovitud transpordiviisi kohta. Palun täitke kindlasti tärnidega märgitud kohustuslikud väljad. Kontrollige üle, kas telefoninumber ja aadress on korrektsed, informatsiooni täpsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
 8. Toodete müügileping loetakse sõlmituks ( Lepingu jõustumine) alates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest AS Ristart arvelduskontole, Swedbank EE262200221001124395.

MAKSMINE

 1. Toodete eest on võimalik tasuda ettemaksuna kas pangalingi kaudu, krediitkaardi või arvega. Lepingulised kliendid saavad tasuda vastavalt lepingutingimustes kokkulepitud maksetähtajale.
 2. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi või krediitkaardi ikoonile.
  • Kaardimakse Visa, MasterCard, Maestro, PayPal.

 

Peale ostu vormistamist suunatakse Tellija makse sooritamisele Maksekeskus AS-i turvalisse keskkonda. Ekraanile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa.  Peale kaardinumbri, turvakoodi (3-numbriline kood kaardi tagaküljel) ja kaardi kehtivusaja lõpuaja sisestamist autoriseerib Maksekeskus tehingu Tellija pangas. Kaardiandmete töötlemisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard Secure Code ja Verified by Visa maksekaartide turvaprogramme, mis tagavad vahetatava informatsiooni salastatuse. Kui pank kinnitab makse, siis broneeritakse antud summa ja saadetakse automaatsele täitmisele.

 

 • Pangaülekanne. Läbi Makskeskuse saavad kliendid kasutada pangalinki järgmistes pankades:
  -Eesti:Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay
  -Läti:SEB, Citadele, Luminor
  -Leedu: Swedbank, SEB. Luminor
  -Soome: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki

 

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve ja arve koopia saadetakse koheselt ka Tellija e-posti aadressile. Soovi korral saab selle välja trükkida ning tasuda pangaülekandega endale sobival ajal. Tasumisel pangaülekandega märkige kindlasti palun selgitusse tellimusarve number.

 1. Kauba saadame Teie poolt märgitud aadressile peale raha laekumist AS Ristart kontole. Kui soovite kauba saata teisele aadressile, täitke palun paremas servas asuv „Saada teisele aadressile“. Täpsemalt vt. „Tarnetingimused ja transport“
 2. Originaalarve saadame Teile koos kaubaga.
 3. Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui ostusumma ei ole 14 päeva jooksul Ristart AS arveldusarvele laekunud.

Kui olete end kord juba kasutajaks registreerinud on Teie andmed  ja ka eelnevad ostud meie andmebaasis salvestatud. Logides end oma kontole sisse, saate korduvtellimuse puhul soovi  korral kasutada eelnevat tellimuste nimekirja.

AS Ristart pangarekvisiidid:

Saaja pank: Swedbank AS, Liivalaia 8, 15040 Tallinn, Eesti

IBAN kood: EE262200221001124395

SWIFT / PIC kood: HABAEE2X

TARNETINGIMUSED ja TRANSPORT

Ristart.ee ja zippo.ee kaupu on võimalik peale kauba eest tasumist võimalik kätte saada järgmiselt:

 • Tulen ise järgi: transport tasuta.
  Kauba kättesaamine tööpäeviti aadressil: Lastekodu 43, 10144 Tallinn, Eesti, kella 9.00–16.30

Eesti piires:

 • DPD kuller: 2.40 EUR (sisaldab käibemaksu)
 • DPD Eesti pakiautomaat: 2.40 (sis. KM)
 • Omniva Eesti: 2.40 EUR (sis. KM)
 • Smartpost Eesti: 2.40 EUR ( sis. KM)
 • Eelneval kokkuleppel: tasuta

Välisriikidesse tarne korral lepitakse iga saadetise puhul transporditasu kokku eraldi.

 • Vastavalt Teie tellimusel märgitud tingimustele toimetab kullerfirma kauba Teieni tellimusel märgitud aadressile või saadetakse kaup tellimusel märgitud postipaki automaati.
 • Kauba kohaletoomise aja täpsustamiseks võtab kullerfirma eelnevalt Teiega ühendust telefoninumbril, mille märkisite vormistamisel kontakttelefoniks.
 • Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. AS Ristart ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
 • Kaupadega koos saadetakse Teile ka saateleht/arve.
 • Lepingulistele klientidele pannakse kaup teele 1-2 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist (tingimusel, kui kaup on laos).
 • Mittelepinguliste Tellijate puhul saadetakse kaup peale ettemaksuarve tasumist soovitud aadressile valitud transpordiviisi abil. Kauba kättetoimetamisaeg 2-3 tööpäeva peale makse laekumist ( tingimusel, kui kaup on laos).
 • Juhul, kui Teie poolt tellitud kaupa ei ole laos ja see tuleb spetsiaalselt tarnijalt tellida, teatame sellest Teie poolt tellimuse vormistamisel antud kontakttelefoni või e-posti teel kahe tööpäeva jooksul alates tellimuse vormistamisest ja ühtlasi anname teada Teie poolt tellitud kohaletoimetamise tähtaja. Tarneaja pikkus sõltuvalt erinevatest kaubagruppidest kuni 3 kuud.

TELLIMUSE TÜHISTAMINE ja TAGASTAMINE

 • ristart.ee ja www.zippo.ee e-poest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastamisõigus.
 • Kauba tagastamiseks saatke palun avaldus meie e-posti aadressile: ristart@ristart.ee
 • Tagastatavat kaupa on võimalik 14 päeva jooksul tagastada posti teel või tuua ise AS Ristart lattu tööpäeviti (E-R) kella 9:00-16:30 aadressil  Lastekodu 43, 10144 Tallinn.
 • Tagastatav toode peab olema kasutamata ja komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki pakendis sisaldunud osi ( kruvid, kaablid jne). Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toodet on kasutatud või tootepakend rikutud (nt kosmeetikatoote pakend avatud, toode rikutud vms) .
 • Tagastatava toote pakile kirjutage peale oma kontaktandmed ja tellimuse/arve number.
 • Toote tagastuse puhul tagastatakse Tellijale kauba ostusumma. Kauba tagastamisega kaasnevad lisakulud katab Tellija, transporditasu ei hüvitata.
 • Raha kanname tagastatud toote eest Tellija arveldusarvele 14 päeva jooksul peale tagastamistingimustele vastava kauba meieni jõudmist.
 • Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud eritellimusel ning arvestades Tellija isiklikke vajadusi või Tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt ( nt logotooted).

PRIVAATSUSTINGIMUSED

Teie ostusoovide teenindamiseks küsime me Ristart.ee ja zippo.ee veebipoodidest ostude sooritamisel  järgnevat infot Tellija/Kasutaja kohta:

 • Ees- ja perekonnanimi ,
 • E-maili aadress
 • Füüsiline aadress ( tänav, maja, korter või talu, küla, vald, maakond ja postiindeks)
 • Telefoninumber

Teie isikuandmete kogumisel ja töötlemisel rakendame konfidentsiaalsusnõudeid ega edasta neid kolmandatele osapooltele.

Kogutava informatsiooni  hulka kuulub ka teave toodete ning teenuste kohta, mida Kasutaja on endale soetanud.

 

Küpsiste tekstifailid

Teenust kasutades kogub veebileht küpsiste abil tehnilist informatsiooni.  Küpsis on pisike tekstifail, mida saadetakse ja salvestatakse Kasutaja arvutisse veebilehtede poolt, mida Kasutaja külastab. Küpsis salvestatakse Kasutaja veebilehitseja failikataloogis. Küpsiseid koostatakse ja salvestatakse eesmärgiga muuta veebipood kasutusmugavamaks. Juhul, kui Kasutaja on veebilehte varem külastanud, loeb veebilehitseja küpsist  ning edastab vastava teabe elemendile, mis küpsise algselt salvestas. Küpsiste eemaldamine on veebilehitseja põhine ning käib läbi lehitseja seadete. Lisateavet küpsiste rakendamiste kohta saate lugeda aadressilt www.aboutcookies.org

Millistel eesmärkidel küpsiseid kasutame?

Ostukorvi sisu – ostukorvi sisu salvestades ei pea Kasutaja tehtud valikute pärast muretsema ning saab veebilehitsejat sulgedes jätkata järgmine kord täpselt sealt, kus ta pooleli jäi. Sisselogimise staatus – Kasutaja sisselogimisel informatsioon salvestatakse, mis tähendab, et poodi sisenemine toimub Kasutajale korduvkülastusel automaatselt ning ei nõua pidevat taaskontrolli.

Google analüütik – Kasutaja andmed salvestatakse kasutusstatistika kogumise eesmärgil. Lisanduvalt on Google Analüütika andmestikus salvestatud Kasutaja IP aadress. Statistika Kasutaja käitumisharjumuste kohta aitab  tuua välja veebilehe puudujääke ning muuta veebipood pikas perspektiivis rohkem personaalsemaks ning Kasutajale mugavamaks.

Mida kogutud informatsiooniga teeme?

Kasutame kogutud informatsiooni teenuse osutamise eesmärgil. Sellest tulenevalt me ei kogu andmeid, mis ei ole vajalikud teenuse osutamiseks. Kasutajaga seotud informatsioon on vajaduspõhiselt kättesaadav kasutajale, teenuse protsessi ülevaatlejatele, veebilehte administreerivale organile ja transporditeenust pakkuvale partnerile.

Kõik seotud partnerid jagavad meiega sarnaseid printsiipe ning hoiavad ja rakendavad Kasutaja isikuandmeid samadel põhimõtetel. Kasutaja huvide kaitsmiseks toimub isikuandmete käitlemine erinevate osapoolte vahel ainult lepingu alusel.

Meie kasutame kliendi andmeid teenuse osutamise, arvete väljastamise ja raamatupidamislikel eesmärkidel. Logistikapartneritele on Kasutaja andmed olulised transporditeenuse osutamiseks.  Ilma võtmeandmete kogumiseta on teenuse osutamine võimatu.

Statistikaandmete kogumisel peame heatahtlikult silmas Kasutaja huvi mugavama teenuse saamise ning veebilehe probleemivaba töötamise osas. Statistikaandmed lubavad meil analüüsida Kasutaja käitumismudeleid veebiteenuse kasutamisel, lubades näha, milliseid sisulehti on enim kasutatud ning kus tekivad veebilehe kasutamisel Kasutajatele probleemid.

Otseturundusteated

Vastava huvi korral edastame Kasutajale uudiskirju uuenenud toodete, teenuste ning tingimuste osas. Uudiskirjade saamiseks peab Kasutaja andma vastava nõusoleku. Kui Kasutaja ei soovi enam otseturundusteateid saada, tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või edastada peatamise päring aadressile ristart@ristart.ee

Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil, on Kasutajal õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge aadressil ristart@ristart.ee

Kuidas ja millal andmeid jagame?

AS Ristart on rahvusvaheline teenuseosutaja. Meie teenuseid kasutades nõustute, et Teie andmeid võidakse kasutada teenuste osutamise eesmärgil väljaspool Teie koduriiki.

AS Ristart on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed konkreetse tellimuse kohta volitatud töötleja Maksekeskus AS-le, teenuse protsessi ülevaatlejale, veebilehte administreerivale organile ning transporditeenust pakkuvale partnerile.

AS Ristart jagab Kasutaja andmeid ametlike võimuorganitega, kui on piisav alus arvata, et Kasutaja käitumise puhul on tegemist pahatahtliku eesmärgiga ettevõttele või teistele Kasutajatele.

Pankadega suhtlemine ostude eest tasumise eesmärgil on krüpteeritud tagamaks Kasutaja personaalsete pangatunnuste turvalisuse. Veebipoel puudub pangandusinfole ligipääs.

Muudel juhtudel edastame kolmandatele isikutele isikuandmeid üksnes juhul, kui meil on selleks olemas isiku nõusolek, kelle andmeid edastatakse.

Kui kaua Kasutaja informatsiooni hoiustame?

Andmeid kasutatakse aktiivselt kliendi huve silmas pidamise korras ning perioodil, mil andmete rakendamine on vajalik teenuse osutamise eesmärgi täitmiseks. Kliendi huve silmas pidades ei ole andmete hoiustamise periood ajaliselt piiratud. Andmete kustutamine käib kliendi kirjaliku nõude formaadis, mis on edastatud aadressile ristart@ristart.ee. Andmete kustutamise korras rakendame protsessi kõikide seostuvate süsteemide peal, k.a. meie ning partnerite varunduskoopiad.

Kasutaja õigused oma andmete haldamise osas

Kliendil on igal ajal õigus tutvuda oma isikuandmetega, esitades vastava järelpäringu aadressil ristart@ristart.ee. Tutvuda ei saa isikuandmetega, kui selline õigus on õigusaktidega piiratud.

Kasutajal on igal ajal õigus tagasi võtta oma nõusolek isikuandmete töötlemiseks, välja arvatud juhul, kui isikuandmete töötlemine on seaduse kohaselt lubatud ilma Kasutaja nõusolekuta. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne tagasivõtmist nõusoleku alusel toimunud andmete töötlemise  õiguspärasust.

Juhul, kui Kasutaja leiab, et tema isikuandmeid ei töödelda lepingutingimustega või õigusaktidega ettenähtud korras, on tal õigus nõuda teenust osutavalt ettevõttelt AS Ristart, oma isikuandmete töötlemise ja ligipääsu võimaldamise lõpetamist ning kogutud andmete kustutamist. Vastava pöördumise saab esitada teenuseosutajale AS Ristart aadressil ristart@ristart.ee või võtta ühendust Andmekaitse Inspektsiooniga www.aki.ee

Privaatsustingimustega seonduvate küsimuste korral kontakteeruge palun aadressil ristart@ristart.ee