Filtreeri

Hindade kuvamine

Tootekataloog

Tooteinfo

LOGOTOOTED

Hotellikaupu on võimalik tellida ka logotoodetena. Iga toode disainitakse vastavalt Teie soovile. Täpsema info saamiseks saatke palun päring aadressile: ristart@ristart.ee

 

 

TÄITEPUDELITE KASUTUSJUHEND

Täitmisprotsess nõuab pumba partiikoodi ja aegumiskuupäeva sildi kleepimist dosaatoritele majapidamise poolt.

 • pudeleid tuleb täita puhtas keskkonnas, tasasel pinnal, mida on lihtne puhastada
 • soovitatav on vahetada pumpa iga 6 kuu järel
 • iga täitmine tuleb registreerida koos vastutava isiku nime ja kuupäevaga

JUHEND

 • kanna ümber valamisel maski
 • pese käed ning pane kätte kindad
 • desinfitseeri tööpind
 • aseta pudel tasasele pinnale
 • desinfitseeri pudel
 • keerake pump pudelist välja ja asetage tagurpidi
 • ETTEVAATUST, et pumbatoru ei puutuks tööpinnaga kokku
 • lisa toode pudelisse
 • veenduge, et pudelis on piisavalt ruumi, et pumpa saaks tagasi keerata ilma ülevoolu tekitamata
 • puhasta pudel
 • lisage partiikood/parim enne kuupäeva silt pudeli tagaküljele või põhjale

KLEEBISTE VÄRVUSED

ŠHAMPOON – must

DUŠHIGEEL – hall

VEDELSEEP – oranž

IHUPIIM – punane

PALSAM – kollane

 

SERTIFIKAADID

ADA Cosmetics on esimene ja ainus hotellikosmeetika tootja, kelle kogu tooteportfell pälvis Cradle to Cradle Certified® Silver sertifikaadi!

Teaduslike kriteeriumite põhjal on Cradle to Cradle’i sertifitseeritud tootestandard üks ambitsioonikamaid jätkusuutlikkuse sertifikaate maailmas. Oma tervikliku lähenemisviisiga ületab Cradle to Cradle Certified® teiste märgiste kriteeriumid. Lisaks koostisainetele ja pakkematerjalidele uurib see ka ettevõtte tootmisprotsesse ja käitumist. See mõõdab toodete keskkonna- ja sotsiaalset jätkusuutlikkust viies kategoorias: materjalide päritolu, tooteringlus ja materjalide taaskasutamine,  taastuvenergia ja süsinikukasutus, veemajanduse tarbimine ning vastavus sotsiaalse õigluse põhimõtetele.

ECOLABEL ökomärgis on Euroopa Liidu ökoloogiliste toodete keskkonnamärgistus. See kvaliteedipitser antakse toodetele, millel on keskkonnale minimaalne mõju pärast nende olelustsükli hindamist: toorainete hankimisest, tootmisest, turustamisest, pakendamisest kuni toote utiliseerimiseni. ECOLABEL sertifikaadiga on kosmeetikatoodete sari ECO by GREEN CULTURE  ning dispenserid ILLI1 , ILLI2 ja nendesse sobivad pesemisvahendid.

NORDIC SWAN – Põhjamaade luik on ametlik ökomärgis, mis loodi 1989.aastal Põhjamaade Ministrite Nõukogu poolt. See loodi abiks tarbijatele, mis aitaks neil teha väga paljude pakutavate toodete seast keskkonnaohutuid valikuid. Põhjamaade ökomärgis hõlmab tänaseks 67 erinevat tootegruppi, alates seebist ja patareidest kuni mööbli ja  hotellideni. Sertifikaat kehtib 3 aastat. NORDIC ECOLABEL sertifikaat on kosmeetikatoodete sarjal ECO by GREEN CULTURE.

FAIRTRADE – Õiglane kaubandus on rahvusvaheline sertifitseerimissüsteem, mis seisab hea arengumaade väiketalunike ja istanduse tööliste heaolu eest. Tavaliselt müüvad arengumaade väiketalunikud oma kauba suurtele kokkuostjatele väga madala hinnaga. Fairtrade märk tootel tagab, et tootja saab oma töö eest hinna, mis katab tootmiskulud ja võimaldab tootmist pikaajaliselt arendada. Lisaks makstakse õiglase kaubanduse süsteemis osalevatele ühistutele lisatasu, mis investeeritakse ühiselt kogukonna sotsiaalprojektidesse. Õiglase kaubanduse süsteem keelab lapstööjõu ning sätestab nõuded istanduse töötingimustele ja -ohutusele. Kuigi Fairtrade ei ole mahemärgis, nõuab süsteem keskkonnasäästlikku tootmist. Fairtrade mõjutab üle 7 miljoni inimese heaolu arengumaades. FAIRTRADE sertifikaadiga on tootesari Fair CosmEthics.

NATURAL BIOEXTRACT – Tooted on kontrollitud maheviljelusest hoolikalt valitud botaaniliste ekstraktide ja õlidega.  ADA Cosmetics NATURALS-sari.

THE VEGAN TRADEMARK – Vegan Trademark on alates 1990. aastast aidanud inimestel tuvastada, et toode ei sisalda loomseid koostisosi. Kaubamärgi registreerimine annab kaubamärkidele kindlustunnet oma veganluse kohta. Vegan Trademark on üle 65 000 toote, sealhulgas kosmeetika, riiete, toidu, jookide, majapidamistarvete ja paljude muude toodete peal üle kogu maailma.

trust ecommerce
creditinfo
Turvaline ostukoht