Filtreeri

Hindade kuvamine

Tootekataloog

LOGOTOOTED

Hotellikaupu on võimalik tellida ka logotoodetena. Iga toode disainitakse vastavalt Teie soovile. Täpsema info saamiseks saatke palun päring aadressile: ristart@ristart.ee

 

 

SERTIFIKAADID

ADA Cosmetics on esimene ja ainus hotellikosmeetika tootja, kelle kogu tooteportfell pälvis Cradle to Cradle Certified® Silver sertifikaadi!

Teaduslike kriteeriumite põhjal on Cradle to Cradle’i sertifitseeritud tootestandard üks ambitsioonikamaid jätkusuutlikkuse sertifikaate maailmas. Oma tervikliku lähenemisviisiga ületab Cradle to Cradle Certified® teiste märgiste kriteeriumid. Lisaks koostisainetele ja pakkematerjalidele uurib see ka ettevõtte tootmisprotsesse ja käitumist. See mõõdab toodete keskkonna- ja sotsiaalset jätkusuutlikkust viies kategoorias: materjalide päritolu, tooteringlus ja materjalide taaskasutamine,  taastuvenergia ja süsinikukasutus, veemajanduse tarbimine ning vastavus sotsiaalse õigluse põhimõtetele.

ECOCERT on esimene ja suurim keskkonnajuhtimis- ja sertifitseerimisorganistatsioon. Kosmeetikatoodete seas on see mainekaim ja ühtlasi ka rangeim standard. See määrab looduslikke koostisaineid sisaldavate toodete nõuded ja taimsete toormaterjalide kvaliteedi. Selle märgisega tooteid ostes tead, et:

  • nendes toodetes ei kasutata loomse päritoluga koostisaineid;
  • neid pole testitud loomadel;
  • taimede kasvatamisel ei kasutata keemilisi väetisi;
  • ei kasutata pestitsiidi;
  • kahjuritõrjeks kasutatakse looduslikke vaenlasi või ECOCERT-i poolt heakskiidetud mürgivabu alternatiive;
  • tooted on toodetud ja säilitatud keskkonnasõbralikes ruumides.

ECOCERT sertifikaat on ADA Cosmetics sarjal FLORALUXE.

ECOLABEL ökomärgis on Euroopa Liidu ökoloogiliste toodete keskkonnamärgistus. See kvaliteedipitser antakse toodetele, millel on keskkonnale minimaalne mõju pärast nende olelustsükli hindamist: toorainete hankimisest, tootmisest, turustamisest, pakendamisest kuni toote utiliseerimiseni. ECOLABEL sertifikaadiga on kosmeetikatoodete sari ECO by GREEN CULTURE  ning dispenserid ILLI1 , ILLI2 ja nendesse sobivad pesemisvahendid.

NORDIC SWAN – Põhjamaade luik on ametlik ökomärgis, mis loodi 1989.aastal Põhjamaade Ministrite Nõukogu poolt. See loodi abiks tarbijatele, mis aitaks neil teha väga paljude pakutavate toodete seast keskkonnaohutuid valikuid. Põhjamaade ökomärgis hõlmab tänaseks 67 erinevat tootegruppi, alates seebist ja patareidest kuni mööbli ja  hotellideni. Sertifikaat kehtib 3 aastat. NORDIC ECOLABEL sertifikaat on kosmeetikatoodete sarjal ECO by GREEN CULTURE.

FAIRTRADE – Õiglane kaubandus on rahvusvaheline sertifitseerimissüsteem, mis seisab hea arengumaade väiketalunike ja istanduse tööliste heaolu eest. Tavaliselt müüvad arengumaade väiketalunikud oma kauba suurtele kokkuostjatele väga madala hinnaga. Fairtrade märk tootel tagab, et tootja saab oma töö eest hinna, mis katab tootmiskulud ja võimaldab tootmist pikaajaliselt arendada. Lisaks makstakse õiglase kaubanduse süsteemis osalevatele ühistutele lisatasu, mis investeeritakse ühiselt kogukonna sotsiaalprojektidesse. Õiglase kaubanduse süsteem keelab lapstööjõu ning sätestab nõuded istanduse töötingimustele ja -ohutusele. Kuigi Fairtrade ei ole mahemärgis, nõuab süsteem keskkonnasäästlikku tootmist. Fairtrade mõjutab üle 7 miljoni inimese heaolu arengumaades. FAIRTRADE sertifikaadiga on tootesari Fair CosmEthics.

COSMETIC BIO Cosmébio loodi 2002.aastal, kui puudusid veel regulatsioonid looduslike ja orgaaniliste kosmeetikatoodete kohta. Cosmébio harta oli esimene paljudest selles töörühmas sündinud viljadest. Sisuliselt tähendab see märk, et

  • 95-100% kogu toote koostisosadest peavad olema loodusliku päritoluga, veega ja mineraalide või mineraalipõhiste koostisosadega, mida loetakse looduslikuks;
  • 95-100% taimsetest koostisosadest peavad olema orgaanilised;
  • minimaalselt 10% kogu toote koostisosadest peavad olema orgaanilised, veega ja mineraalsete või mineraalipõhiste koostisosadega, mida loetakse mittemahe-põllumajanduslikeks, kuna need ei ole saadud eluvormist.

Sertifikaat on ADA Cosmetics sarjal FLORALUXE.

ECARF sertifikaat sertifitseerib tooteid ja teenuseid, mis on kohandatud vastavalt allergiaohtliku naha vajadustele.  Tooted on dermatoloogiliselt testitud, sisaldavad hoolikalt valitud koostisosi , sobivad kasutada nii lastel kui täiskasvanutel allergilisusele kalduva naha puhul. ECARF sertifikaat on DermaCare tootesarjal.

NATURAL BIOEXTRACT  – Tooted on kontrollitud maheviljelusest hoolikalt valitud botaaniliste ekstraktide ja õlidega.  ADA Cosmetics NATURALS-sari.

 

trust ecommerce
creditinfo
Turvaline ostukoht