Filtreeri

Hindade kuvamine

Tootekataloog

MAKSMINE

  1. Maksed toimuvad ainult eurodes (EUR).
  2. Kui olete lisanud soovitud tooted ostukorvi, täitnud vajalikud andmeväljad ja valinud toodete kohaletoimetamise viisi, kuvatakse ekraanile tasu suurus.
  3. Toodete eest on võimalik tasuda ettemaksuna kas pangalingi kaudu, krediitkaardi või arvega.
  4. Lepingulised kliendid saavad tasuda vastavalt lepingutingimustes kokkulepitud maksetähtajale.
  5. Peale ostu vormistamist suunatakse Tellija makse sooritamisele Maksekeskus AS-i turvalisse keskkonda. Ekraanile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa.

Läbi Maksekeskuse saavad kliendid kasutada erinevat makseviisi:

  • Eesti pangalingid:Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay
  • Soome pangalingid:Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskuse AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Ristart AS arvelduskontole (Swedbank EE262200221001124395).

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve ja koheselt saadetakse arve koopia ka Tellija e-posti aadressile. Soovi korral saab selle välja trükkida ning tasuda pangaülekandega endale sobival ajal. Pangaülekandega tasumisel palun märkige selgitusse tellimusarve number.

  1. Kauba saadame Teie poolt märgitud aadressile peale raha laekumist AS Ristart kontole. Kui soovite kauba saata teisele aadressile, täitke palun paremas servas asuv „Saada teisele aadressile“. Täpsemalt vt.„Tarnetingimused ja transport“
  1. Originaalarve saadame Teile koos kaubaga.
  2. Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui ostusumma ei ole 14 päeva jooksul Ristart AS arveldusarvele laekunud.

Kui olete end kord juba kasutajaks registreerinud on Teie andmed  ja ka eelnevad ostud meie andmebaasis salvestatud. Logides end oma kontole sisse, saate korduvtellimuse puhul soovi  korral kasutada eelnevat tellimuste nimekirja.

AS Ristart pangarekvisiidid:

Saaja pank: Swedbank AS, Liivalaia 8, 15040 Tallinn, Eesti

IBAN kood: EE262200221001124395

SWIFT / PIC kood: HABAEE2X

 

trust ecommerce
creditinfo
Turvaline ostukoht