Filtreeri

Hindade kuvamine

Tootekataloog

MAKSMINE

 1. Toodete eest on võimalik tasuda ettemaksuna kas pangalingi kaudu, krediitkaardi või arvega. Lepingulised kliendid saavad tasuda vastavalt lepingutingimustes kokkulepitud maksetähtajale.
 2. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi või krediitkaardi ikoonile.
  • Kaardimakse Visa, MasterCard, Maestro, PayPal.

 

Peale ostu vormistamist suunatakse Tellija makse sooritamisele Maksekeskus AS-i turvalisse keskkonda. Ekraanile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa.  Peale kaardinumbri, turvakoodi (3-numbriline kood kaardi tagaküljel) ja kaardi kehtivusaja lõpuaja sisestamist autoriseerib Maksekeskus tehingu Tellija pangas. Kaardiandmete töötlemisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard Secure Code ja Verified by Visa maksekaartide turvaprogramme, mis tagavad vahetatava informatsiooni salastatuse. Kui pank kinnitab makse, siis broneeritakse antud summa ja saadetakse automaatsele täitmisele.

 

 • Pangaülekanne. Läbi Makskeskuse saavad kliendid kasutada pangalinki järgmistes pankades:
  -Eesti:Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay
  -Läti:SEB, Citadele, Luminor
  -Leedu: Swedbank, SEB. Luminor
  -Soome: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki

 

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve ja arve koopia saadetakse koheselt ka Tellija e-posti aadressile. Soovi korral saab selle välja trükkida ning tasuda pangaülekandega endale sobival ajal. Tasumisel pangaülekandega märkige kindlasti palun selgitusse tellimusarve number.

 1. Kauba saadame Teie poolt märgitud aadressile peale raha laekumist AS Ristart kontole. Kui soovite kauba saata teisele aadressile, täitke palun paremas servas asuv „Saada teisele aadressile“. Täpsemalt vt. „Tarnetingimused ja transport“
 2. Originaalarve saadame Teile koos kaubaga.
 3. Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui ostusumma ei ole 14 päeva jooksul Ristart AS arveldusarvele laekunud.

Kui olete end kord juba kasutajaks registreerinud on Teie andmed  ja ka eelnevad ostud meie andmebaasis salvestatud. Logides end oma kontole sisse, saate korduvtellimuse puhul soovi  korral kasutada eelnevat tellimuste nimekirja.

AS Ristart pangarekvisiidid:

Saaja pank: Swedbank AS, Liivalaia 8, 15040 Tallinn, Eesti

IBAN kood: EE262200221001124395

SWIFT / PIC kood: HABAEE2X