Filtreeri

Hindade kuvamine

Tootekataloog

OSTU SOORITAMINE ja TELLIMUSE VORMISTAMINE

  1. Valige välja sobiv toode.
  2. Sisestage soovitud kogus toote juures olevasse lahtrisse. Kogust on võimalik kas suurendada koguse järeloleva  „+“ abil või vähendada, klikkides koguse eesolevale „-“ märgile.
  3. Tooteid saate osta ühekaupa või kasti kogusena, kui valite koguse taga  vastavalt „tk“ või „kast“. NB! Mõnesid tooteid on võimalik osta ainult kastikaupa.
  4. „Lisa korvi“ lisab soovitud toote ostukorvi nimekirja.
  5. Vajutades ülal paremal olevale ostukorvi märgile , näeb kõigi ostude nimekirja. Ostukorvis olevate toodete koguseid on võimalik muuta sisestades lahtrisse uue soovitud koguse. Vajutades rea ees olevale ristile, saate toote ostukorvist kustutada. Tehtud muudatuse kinnitamiseks vajutage nupule  „uuenda ostukorvi“.
  6. Kui soovitud kaubakogust laos hetkel ei ole, võtke palun ühendust meie kontoriga e-posti aadressil ristart@ristart.ee.
  7. Tellimuse vormistamise jätkamiseks sisestage vajalikud andmed enda ja soovitud transpordiviisi kohta. Palun täitke kindlasti tärnidega märgitud kohustuslikud väljad. Kontrollige üle, kas telefoninumber ja aadress on korrektsed, informatsiooni täpsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
  8. Toodete müügileping loetakse sõlmituks ( Lepingu jõustumine) alates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest AS Ristart arvelduskontole, Swedbank EE262200221001124395.