Filtreeri

Hindade kuvamine

Tootekataloog

OSTU SOORITAMINE ja TELLIMUSE VORMISTAMINE

  1. Valige välja sobiv toode.
  2. Kauba tellimiseks sisestage soovitud kogus toote juures olevasse lahtrisse. Kogust on võimalik kas suurendada koguse järel oleva  „+“ märgi abil või vähendada, klikkides koguse ees olevale „-“ märgile.
  3. Tooteid saate osta ühiku kaupa (tk, jm, 2/blister, 4/blister jm) või kasti kogusena (kast), valides koguse taga pakutava vastava ühiku. NB! Mõnda toodet on võimalik osta ainult kastikaupa.
  4. „Lisa korvi“ lisab soovitud toote ostukorvi nimekirja.
  5. Vajutades ülal paremal olevale ostukorvi märgile , näeb kõigi ostude nimekirja. Ostukorvis olevate toodete koguseid on võimalik muuta sisestades lahtrisse uue soovitud koguse. Vajutades rea ees olevale ristile, saate toote ostukorvist kustutada. Tehtud muudatuse kinnitamiseks vajutage nupule  „uuenda ostukorvi“.
  6. Kui soovitud kaubakogust laos hetkel ei ole, võtke palun ühendust meie kontoriga e-posti aadressil ristart@ristart.ee.
  7. Tellimuse vormistamise jätkamiseks sisestage vajalikud andmed enda ja soovitud transpordiviisi kohta. Palun täitke kindlasti tärnidega märgitud kohustuslikud väljad. Kontrollige üle, kas telefoninumber ja aadress on korrektsed, informatsiooni täpsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
  8. Toodete müügileping loetakse sõlmituks ( Lepingu jõustumine) alates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest AS Ristart arvelduskontole, Swedbank EE262200221001124395.
  9. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või mõnel muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kui mitte hiljem kui 10 tööpäeva jooksul teate saamisest.
trust ecommerce
creditinfo
Turvaline ostukoht